Invizo v médiách

Správcovské spoločnosti potrebujú spoľahlivých partnerov

Zlúčenie bezpečnostných systémov Potreby správcovských spoločností sú rozsiahle. Oceňujú preto schopnosť udržiavať, kontrolovať a zabezpečovať revízie existujúcich bezpečnostných systémov, aj keď výrobcovia už dané technológie nepodporujú a nie je dostupný ani ich servis. Nájsť spoľahlivého partnera, ktorý zabezpečí prevenciu problémov a udržiavanie systémov v očakávanom prevádzky schopnom stave, tak nie je iba žiaduce, ale priam nevyhnutné.

Konferencia: Developeri 2023

Aké sú nové trendy vo výstavbe a ako to ovplyvňuje ďalší rozvoj Slovenska? A aké sú nové moderné technológie pre developerské projekty budúcnosti? Boli témy konferencie ta3: Developeri 2023, na ktorej nás zastupoval Ladislav Juran, CEO Invizo.

Integrácia systémov mení stavbu a spravovanie objektov

Zlúčenie bezpečnostných systémov v developerských projektoch, ktoré zvyšuje bezpečnosť a pohodlie používateľov, je celosvetovým štandardom. Tieto inovatívne riešenia sa teraz dostávajú aj na Slovensko, pričom poskytujú developerom neporovnateľné výhody a konkurenčný náskok.

Integrácia systémov mení stavbu a spravovanie objektov

Integrácia bezpečnostných systémov v developerských projektoch, zvyšujúca sa bezpečnosť a komfort užívateľov sú vo svete štandardom. Takéto riešenia prichádzajú aj na Slovensko a developerom poskytujú neoceniteľné benefity vo forme konkurenčnej výhody.

Bratislava

Žilina

Zvolen

Košice