Novinka od IPMA: Ako na projektové riadenie v súčasnosti

IPMA Slovakia vydáva knihu, do ktorej prispelo viac ako 30 certifikovaných odborníkov, medzi nimi aj Roman Kaněra z INVIZO. Nová kniha o projektovom riadení, plná skúseností a návodov od expertov z praxe, ktorá vám ušetrí roky štúdia a výrazne vás posunie vpred.

Objavte tajomstvo, ako z vašich projektov spraviť triumfálny úspech!

Táto kniha vám odhalí, ako naštartovať vaše projekty s tipmi a trikmi od expertov, ktorí v oblasti projektového riadenia sú uznávanými odborníkmi. Prekročte hranice bežného riadenia a zaznamenajte výsledky, o ktorých ste doteraz len snívali.

Poznáte ten pocit, keď sa na vás valia termíny projektov jeden za druhým a zdá sa, že bez ohľadu na to, ako tvrdo pracujete, stále to nestačí? Ste na správnom mieste. Práve vám chceme predstaviť niečo, čo vám môže túto situáciu nenávratne zmeniť.

Predstavte si, že by ste mali kľúč, ktorý odomkne všetky tajomstvá úspechu v projektovom riadení. Kniha plná príbehov, riešení a neoceniteľných rád od tých, ktorí už v týchto vodách plavili a naučili sa s ľahkosťou preplávať búrkami a vyhnúť sa zradným útesom. Nechajte strach a obavy za sebou a vstúpte do sveta, kde sú projekty dokončené načas, rozpočty sú dodržané a projektový tím je motivovaný.

Pokiaľ ide o projektové riadenie, táto kniha sa stane vašim osobným mentorom a radcom, ktorý vás naučí, ako prekonať prekážky s eleganciou a dosiahnuť vytúžené výsledky. Stačí si ju kúpiť v predpredaji za zvýhodnenú cenu, začať rady využívať v praxi a vychutnávať si pocit úspechu.

Knihu si môžete objednať v predpredaji s 50% zľavou. Využite túto dočasnú príležitosť pred jej uvedením na trh. 

Viac informácií: https://www.ipmaslovakia.sk/kniha-30-rokov-ipma-slovakia-predpredaj/

DÁTUM PUBLIKOVANIA: 15.04.2024

Bratislava

Žilina

Zvolen

Košice